Sofijos Rezidencija

Pasiūlymas verslui

Jurgita_Mindaugas423

Pasiūlymas verslui

Juk įdomu įprastą konferenciją pristatyti visai kitaip. Jūsų verslo partneriai, klientai ir svečiai bus maloniai nustebinti po konferencijos patekę į jaukią, stilingą bei prabangią aplinką. Jūsų taip pat lauks pusryčiai ir vakarienė viešbučio “Sofijos Rezidencija” restorane, baseinas ir masažas viešbučio pirtyje bei grožio procedūros sanatorijoje “Tulpė”.
Paslaugos:
12( dviviečių kambarių ), kurių kiekvienas mena apie garbingas Lietuvos didikų gimines. Kviečiame mėgautis suomiška ir turkiška pirtimi bei baseino malonumais jaukioje,skoningoje ir privatumą garantuojančioje V.I.P zonoje.

Baseinas atpalaiduos ir atgaivins.
Kavos pertraukėlės, maitinimas:
Jaukus, romantiškas 40 vietų restoranas, pusryčiai,,,švediškas stalas,,,furšetas, banketai,verslo pietūs,priėmimai, piknikai, įvairios kavos pertraukėlės konferencijų salėse.
Po visą dieną trukusių konferencijų, po ilgų seminarų, užversiančių Jūsų galvas kalnais informacijos ar po intensyvių ir alinančių mokymų juk taip norisi pasinerti į šiltą burbulinę vonią, pasilepinti pirtimi, o gal sėsti į laivą ir ramiai grožėtis nuostabiais Nemuno vingiais.

AIR_1927

Ištroškusiems adrenalino-paskraidyti oro balionais,parašiutais o ramiems namisėdoms tiesiog tyliai, bet nepakartojamai vakarieniauti viduramžiais alsuojančiuose karališkuose apartamentuose….,,Sofijos rezidencijos” siūlomos ypatingos pramogos-puikus Jūsų dalykinio seminaro, mokymų ar konferencijos pabaigimo scenarijus.
Jeigu pamiršite, tai ką girdėjote seminare – pažadame – mūsų nepamiršite!
Papildomos paslaugos ir pramogos:
Kelionės dviračiais Vytauto medžioklės plotuose, kelionę baidarėmis, vikingų laivais, vaizdingą Birštono apylinkių upėmis bei upeliais.Teniso kortai, skrydžiai oro balionu, lėktuvu, šuoliai parašiutu. Naujas ekstremalus projektas dviračiais ,,IŠLIKIMAS,,.

Teirautis tel. 8 319 45200

Gero ir romantiško poilsio!

“Sofijos rezidencija”
Jaunimo g. 6, Birštonas. Tel.( 8-319)45200
info@sofijosrezidencija.lt