Sofijos Rezidencija

Barboros Radvilaitės kambarys

Privalumai

  • TV
  • DVD
  • Wifi
  • Plaukų džiovintuvas
  • Kiti privalumai

Visi kambariai įrengti laikantis aukščiausių standartų. Čia rasite plokščiaekranius televizorius ir daugiakanalę TV,nemokamą bevielio interneto prieigą,telefonus, kosmetinius veidrodžius bei plaukų džiovintuvus. Pageidaujant, administracija suteiks ir daugelį kitų kasdienio komforto priemonių.

Romantiškos Birštono apylinkės bei nuostabi gamta taip sužavėjo Barborą, kad net pats Žygimantas Augustas neatsispyrė Jos užgaidoms – Birštono medžioklės pilį ir dvarą Žygimantas Augustas užrašė savo žmonai kaip kraitį. Pasak padavimų, šiose apylinkėse Žygimantas ir Barbora vienas kitam davė amžinos meilės bei ištikimybės priesaikas.

Barboros, gimusios vienoje įtakingiausią LDK didiką Radvilų šeimoje ir Žygimanto Augusto romaną iš pat pradžių lydėjo galybė intrigų. Netikėtai mirus pirmam vyrui Stanislovui Goštautui, Barbora leido prasiveržti seniai širdyje degusiai aistrai ir užmezgą audringą romaną su LDK kunigaikščiu Žygimantu Augustu, su kuriuo 1547 metais slapta susituokė. 1548 Žygimantas Augustas, perimdamas paveldėtą Lenkijos sostą paskelbė apie savo vedybas, tačiau Barbora Radvilaitė karūnuota tik 1550 m. gegužės 7 d. Taip Jinai tapo vienintele lietuve moterimi, kilusia ne iš valdovų giminės, bet tapusia karaliene.

Nuo 2023 01 15d. iki 2023 05 01d. kambarys atnaujinamas.( Rezervacija negalima).
Papildoma informacija:
Į kambario kainą įskaičiuota pusryčiai. Nuo 9val. iki 10.30val.
Birštone taikomas vietinės rinkliavos mokestis 2Eur./asm. už parą.
Svečių atvykimas į viešbutį nuo 15val.,išvykimas iki 12val.  Atšaukti rezervaciją arba keisti rezervacijos datą galima likus 7 dienoms iki atvykimo.  Viešbutis neturi galimybės priimti vaikų.

 

Gero ir romantiško poilsio!

“Sofijos rezidencija”
Jaunimo g. 6, Birštonas. Tel.+370-679-95381;
info@sofijosrezidencija.lt