Sofijos Rezidencija

Jogailos Algirdaičio kambarys

Privalumai

  • 260 cm Lova
  • TV
  • DVD
  • WiFi
  • Plaukų džiovintuvas
  • Kiti privalumai

Visi kambariai įrengti laikantis aukščiausių standartų. Čia rasite plokščiaekranius televizorius ir daugiakanalę TV,nemokamą bevielio interneto prieigą,telefonus, kosmetinius veidrodžius bei plaukų džiovintuvus. Pageidaujant, administracija suteiks ir daugelį kitų kasdienio komforto priemonių.

Birštono apylinkes mėgęs ir garbusis kunigaikštis Jogaila –  pirmasis iš Lietuvos valdovų, kuris kartu tapo ir Lenkijos karaliumi. Atsidavęs  ištikimybę bei atsidavimą,  Birštone savo broliui bei bendražygiui Skirgailai Jogaila užrašė dovanojimo rašte 1387 metais, kur Birštonas vadinamas miesteliu, kaip Punia, Alytus ar Nemunaitis. Ar gali būti didesnis draugystės įrodymas už tokią  dovaną.
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo ir Tverės kunigaikštytės Julijonos Aleksandrovnos sūnus Jogaila gimė Vilniuje. Paveldėjęs sostą po Algirdo mirties (1377 m.) valdžią iš pradžių kaip ir jo tėvas dalijosi su dėde Kęstučiu. 1380 m. kilo ginkluotas konfliktas tarp Jogailos ir Kęstučio. Pastarasis Jogailą 1381 m. suėmė ir pašalino iš valdžios. Kariniu požiūriu svarbiausias Jogailos valdymo laikotarpio laimėjimas buvo Vokiečių ordino sutriuškinimas Prūsijoje. 1384 m. Jogaila gavo pasiūlymą vesti Lenkijos karalienę Jadvygą ir tapti Lenkijos karaliumi. Lenkijos feodalų siūlymu Jogaila 1385 m. rugpjūčio 14 d. sudarė Krėvos sutartį, sujungdamas Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę su Lenkija. Tuomet buvo pakrikštytas Vladislovo vardu ir vedė 11 m. amžiaus Jadvygą. 1386 m. kovo 4 d. Jogaila Krokuvoje buvo karūnuotas ir su Jadvyga tapo lygiateisiu Lenkijos valdovu. 1387 m. pradėjo Lietuvos krikštą.
Nuo 2023 01 15d. iki 2023 05 01d. kambarys atnaujinamas.( Rezervacija negalima).
Papildoma informacija:
Į kambario kainą įskaičiuota pusryčiai. Nuo 9val. iki 10.30val.
Birštone taikomas vietinės rinkliavos mokestis 2Eur./asm. už parą.
Svečių atvykimas į viešbutį nuo 15val.,išvykimas iki 12val. Atšaukti rezervaciją arba keisti rezervacijos datą galima likus 7 dienoms iki atvykimo.Viešbutis neturi galimybės priimti vaikų.

 

Gero ir romantiško poilsio!

“Sofijos rezidencija”
Jaunimo g. 6, Birštonas. Tel.+370-679-95381;
info@sofijosrezidencija.lt