Sofijos Rezidencija

Karalienės Mortos kambarys

Privalumai

  • 260cm lova
  • TV
  • DVD
  • Wifi
  • Plaukų džiovintuvas
  • Kiti privalumai

Visi kambariai įrengti laikantis aukščiausių standartų. Čia rasite plokščiaekranius televizorius ir daugiakanalę TV,nemokamą bevielio interneto prieigą,telefonus, kosmetinius veidrodžius bei plaukų džiovintuvus. Pageidaujant, administracija suteiks ir daugelį kitų kasdienio komforto priemonių.

Jautri ir atidi, švelni ir rūpestinga – pagyrimų pirmajai ir vienintelei Lietuvos karalienei Mortai negaili net eiliuota Livonijos kronika. Mylinti ir mylima ji tapo taurumo ir meilės simboliu visai naujai užgimusiai Lietuvos valstybei.      Istorikų duomenimis, kartu su savo vyru karaliumi Mindaugu per jo valdymo dešimtmetį (1251 – 1261m) Morta stengėsi, kad Lietuva pasinaudotų Europinės civilizacijos vaisiais: raštu, mokslu, menais, kultūra. Nors XIII amžiaus šaltiniai skurdūs, šiandien neabejojama, kad karalienė Morta Didžiojo Kunigaikščio, vėliau – karaliaus Mindaugo pilyje buvo reikšminga aukštos diplomatijos figūra. Prieš pat savo mirtį, plyštančia širdimi, ji paprašė savo mylimo vyro po jos mirties vesti jos seserį, kad apsaugoti poros mažamečius vaikus. Karalius Mindaugas ilgai gedėjo savo mylimosios, koja į koją su juo žengusios per gyvenimo džiaugsmus ir negandas.

Pastaba:

Šventiniam laikotarpiui nuo gruodžio 21d. iki 2021m. sausio 7d. taikoma priemoka 25Eur.
Birštone taikomas vietinės rinkliavos mokestis 1Eur./asm. už parą.
Svečių atvykimas į viešbutį nuo 14val.,išvykimas iki 12val.                                                                                                          Atšaukti rezervaciją arba keisti rezervacijos datą galima likus 7 dienoms iki atvykimo.                                                                   Viešbutis neturi galimybės priimti vaikų.

Gero ir romantiško poilsio!

“Sofijos rezidencija”
Jaunimo g. 6, Birštonas. Tel.+370-679-95381;
info@sofijosrezidencija.lt