Sofijos Rezidencija

Karalienės Mortos kambarys

Privalumai

  • 260cm lova
  • TV
  • DVD
  • Wifi
  • Plaukų džiovintuvas
  • Kiti privalumai

 Kambariai įrengti laikantis aukščiausių standartų. Čia rasite kondicionierių, plokščiaekranį televizorių ir daugiakanalę TV,nemokamą bevielio interneto prieigą, kosmetinį veidrodį bei plaukų džiovintuvą. Pageidaujant, administracija suteiks ir daugelį kitų kasdienio komforto priemonių.

Jautri ir atidi, švelni ir rūpestinga – pagyrimų pirmajai ir vienintelei Lietuvos karalienei Mortai negaili net eiliuota Livonijos kronika. Mylinti ir mylima ji tapo taurumo ir meilės simboliu visai naujai užgimusiai Lietuvos valstybei.      Istorikų duomenimis, kartu su savo vyru karaliumi Mindaugu per jo valdymo dešimtmetį (1251 – 1261m) Morta stengėsi, kad Lietuva pasinaudotų Europinės civilizacijos vaisiais: raštu, mokslu, menais, kultūra. Nors XIII amžiaus šaltiniai skurdūs, šiandien neabejojama, kad karalienė Morta Didžiojo Kunigaikščio, vėliau – karaliaus Mindaugo pilyje buvo reikšminga aukštos diplomatijos figūra. Prieš pat savo mirtį, plyštančia širdimi, ji paprašė savo mylimo vyro po jos mirties vesti jos seserį, kad apsaugoti poros mažamečius vaikus. Karalius Mindaugas ilgai gedėjo savo mylimosios, koja į koją su juo žengusios per gyvenimo džiaugsmus ir negandas.

Papildoma informacija:
Į kambario kainą įskaičiuota pusryčiai. Nuo 9val. iki 10.30val.
Birštone taikomas vietinės rinkliavos mokestis 2Eur./asm. už parą.
Svečių atvykimas į viešbutį nuo 15val.,išvykimas iki  12val. Atšaukti rezervaciją arba keisti rezervacijos datą galima likus 7 dienoms iki atvykimo. Viešbutis neturi galimybės priimti  vaikų.

Gero ir romantiško poilsio!

“Sofijos rezidencija”
Jaunimo g. 6, Birštonas. Tel.+370-679-95381;
info@sofijosrezidencija.lt