Sofijos Rezidencija

Kazimiero Jogailaičio kambarys

Privalumai

  • 260cm Lova
  • TV
  • DVD
  • Wifi
  • Plaukų džiovintuvas
  • Kiti privalumai

Visi kambariai įrengti laikantis aukščiausių standartų. Čia rasite plokščiaekranius televizorius ir daugiakanalę TV,nemokamą bevielio interneto prieigą,telefonus, kosmetinius veidrodžius bei plaukų džiovintuvus. Pageidaujant, administracija suteiks ir daugelį kitų kasdienio komforto priemonių.

Lietuvos didysis kunigaikštis Kazimieras Jogailaitis nemažai laiko praleido Vytauto laikus menančiame romantiškajame Birštone. įvairūs šaltiniai fiksuoja ilgesnius jo apsilankymus 1443 m., 1444 m. ir 1473 metais.1440 m. Lietuvos didikai prieš Lenkijos ponų valią Lietuvos didžiuoju kunigaikščiu paskelbė trylikametę Kazimierą. Šitaip buvo nutraukta unija su Lenkija. Kol Kazimieras buvo nepilnametis, už jų LDK valdą Ponų taryba, vadovaujama Jono Goštauto. 1444 m. mūšyje su turkais ties Varna (Bulgarija) žuvo vyresnysis Kazimiero Jogailaičio brolis Lenkijos karalius Vladislovas Varnietis. Lenkų didikai, norėdami atnaujinti asmeninę uniją su LDK, pasiūlė Kazimierui Lenkijos karaliaus sostą. Šis pasiūlymą priėmė tik lygiateisė valstybių sąjungos sąlygomis. Ta proga LDK bajorams 1447 m. Kazimiero privilegija buvo suteikta naują teisių ir laisvių. Atsargi Kazimiero laviravimo politika padėjo išvengti Lenkijos ir LDK karo dėl Podolės ir Volynės. Kazimieras buvo paskutinis Lietuvos didysis kunigaikštis, mokėjęs lietuviškai. Jis turėjo šešis sūnus. Garsiausi iš jų – Aleksandras, Žygimantas Senasis, Jonas Albrechtas, Vladislovas II.

Pastaba:

Birštone taikomas vietin?s rinkliavos mokestis 1Eur./asm. už parą.
Svečių atvykimas į viešbutį nuo 14val.,išvykimas iki 12val.
Šventiniam laikotarpiui nuo gruodžio 21d. iki 2021m. sausio 7d. taikoma priemoka 25Eur.
                                                                      Atšaukti rezervaciją arba keisti rezervacijos datą galima likus 7 dienoms iki atvykimo.                                                                  Viešbutis neturi galimybės priimti vaikų.

Gero ir romantiško poilsio!

“Sofijos rezidencija”
Jaunimo g. 6, Birštonas. Tel.+370-679-95381;
info@sofijosrezidencija.lt