Sofijos Rezidencija

Sofijos Vytautaitės kambarys

Privalumai

  • Lova 260 cm
  • TV
  • DVD
  • Wifi
  • Plaukų džiovintuvas
  • Kiti privalumai

Visi kambariai įrengti laikantis aukščiausių standartų. Čia rasite plokščiaekranius televizorius ir daugiakanalę TV,nemokamą bevielio interneto prieigą,telefonus, kosmetinius veidrodžius bei plaukų džiovintuvus. Pageidaujant, administracija suteiks ir daugelį kitų kasdienio komforto priemonių.

Jau nuo vaikystės kartu su tėvu, Vytautu Didžiuoju, dažnai aplankydavusi Birštoną, Sofija labai sielojosi tapusi Maskvos didžiąja kunigaikštiene ir negalėjusi grįžti į mylimas vietas. Prieš savo ir tėvo valią politiniais sumetimais už Maskvos kunigaikščio Vasilijaus pirmojo ištekinta vienintelė Vytauto Didžiojo duktė iki pat savo ilgo (ji išgyveno 82 metus) gyvenimo pabaigos jautė simpatijas Birštonui…

1389 m. pabėgęs iš chanų ordos, kur praleido keletą metų į Maskvą grįžo sosto įpėdinis, Dmitrijaus Doniečio sūnus Vasilijus. Kelias į namus vedą pietų ir vakarų žemėmis, taigi ir kunigaikščio Vytauto (nuo 1392 m.–didžiojo Lietuvos kunigaikščio) valdomis. Būtent tada įvyko aštuoniolikmečio Vasilijaus ir Vytauto dukters Sofijos sužieduotuves. Vėliau parsivežti nuotakos važiavo Maskvos bajorai, o vienas giminaičių kunigaikštytę Sofiją palydėjo į Maskvą. Kunigaikštis Vytautas savo dukterį į Maskvą išsiuntė laivu iš Golansko. Toliau per Naugardą į Maskvą ji atvyko 1390 m. gruodžio 30 d. Vestuvės įvyko 1391 m. sausio 9 d. “Tais metais didysis kunigaikštis Vasilijus Dmitrijevičius vedė didžiojo kunigaikščio Vytauto dukterį Sofiją”, – rašoma apie šį įvykį rusų metraščiuose.

Kunigaikštienės Sofijos Vytautaitės  kambarys su išskirtinio dydžio šeimyninė  lova-  2m.60cm.

Nuo 2023 01 15d. iki 2023 05 01d. kambarys atnaujinamas.( Rezervacija negalima).
Papildoma informacija:
Į kambario kainą įskaičiuota pusryčiai. Nuo 9val. iki 10.30val.
Birštone taikomas vietinės rinkliavos mokestis 2Eur./asm. už parą.
Svečių atvykimas į viešbutį nuo 15val.,išvykimas iki 12val.  Atšaukti rezervaciją arba keisti rezervacijos datą galima likus 7 dienoms iki atvykimo. Viešbutis neturi galimybės priimti vaikų.

Gero ir romantiško poilsio!

“Sofijos rezidencija”
Jaunimo g. 6, Birštonas. Tel.+370-679-95381;
info@sofijosrezidencija.lt