Sofijos Rezidencija

Kunigaikščio Vytauto kambarys

Privalumai

  • TV
  • Wifi
  • DVD
  • Telefonas
  • Plaukų džiovintuvas
  • Kiti privalumai

Visi kambariai įrengti laikantis aukščiausių standartų. Čia rasite plokščiaekranius televizorius ir daugiakanalę TV,nemokamą bevielio interneto prieigą,telefonus, kosmetinius veidrodžius bei plaukų džiovintuvus. Pageidaujant, administracija suteiks ir daugelį kitų kasdienio komforto priemonių.

Vytautas Birštone turėjo pasistatęs medžioklės pilį ir žiemą mėgdavo čia pailsėti su žmona Ona, dukterimi Sofija, jau tapusia Rusijos didžiojo kunigaikščio Vosyliaus žmona, ir jos dukra Ona. Medžioklės pilis buvo suręsta iš tašytų rąstų prie pat Nemuno, ant aukštos kalvos, kurią žmonės ėmė vadinti Birštono piliakalniu. Nuo tos pilies ir prasidėjo Birštono miestelis, jau 1538 m. gavęs Magdeburgo teises. Vytautas su šeima čia gyvendavo po keletą savaičių, čia jis mielai leisdavo laiką su artimais draugais, medžiodamas stumbrus, elnius ir kitus miško žvėris – ne veltui iki šiol ši vietovė vadinama Žvėrinčiumi. Galime tik spėlioti, kiek svarbių nutarimų buvo priimta šioje Vytauto medžioklės rezidencijoje…

Papildoma informacija:
Į kambario kainą įskaičiuoti pusryčiai. Nuo 9val. iki 10.30val.
Birštone taikomas vietinės rinkliavos mokestis 2Eur./asm. už parą.
Svečių atvykimas į viešbutį nuo 15val.,išvykimas   iki12val.   Atšaukti rezervaciją arba keisti rezervacijos datą galima likus 7 dienoms iki atvykimo. Viešbutis neturi galimybės   priimti vaikų.                                     

Gero ir romantiško poilsio!

“Sofijos rezidencija”
Jaunimo g. 6, Birštonas. Tel.+370-679-95381;
info@sofijosrezidencija.lt