Sofijos Rezidencija

Karaliaus Mindaugo kambarys

Privalumai

  • 260 cm lova
  • TV
  • DVD
  • WiFI
  • Plaukų džiovintuvas

Visi kambariai įrengti laikantis aukščiausių standartų. Čia rasite plokščiaekranius televizorius ir daugiakanalę TV,nemokamą bevielio interneto prieigą,telefonus, kosmetinius veidrodžius bei plaukų džiovintuvus. Pageidaujant, administracija suteiks ir daugelį kitų kasdienio komforto priemonių.

Lietuvos Didysis Kunigaikštis Mindaugas, matydamas ilgus metus trunkančias Lietuvos žemių kunigaikščiukų tarpusavio kovas, panoro vieningos Lietuvos – valstybės, žinomos ir gerbiamos už toliausių vandenų. Šiam norui buvo lemta išsipildyti tik geležinės Mindaugo valios ir pastangų dėka.

Lietuvos Didysis Kunigaikštis, o vėliau ir karalius, Mindaugas dar visai jaunas vedė Mortą, Haličo kunigaikščio Mstislavo Narsiojo dukrą, ir su ja nugyveno visą gyvenimą. Būdamas pagonis ir subtiliai jautęs gamtą, Mindaugas karštai gynė senuosius dievus ir Lietuvą 1251 metais apkrikštijo tik politiniais sumetimais. Keletą metų iki savo žūties karalius atsimetė nuo krikščionybės ir grįžo prie senosios giliai širdyje teberusenančios pagonybės. Deja, neilgai valdovas džiaugęsi senąja tvarka – 1263 metais jį klastingai nužudė kunigaikščio Treniotos vadovaujami suokalbininkai.

Nuo 2023 01 15d. iki 2023 05 01d. kambarys atnaujinamas.( Rezervacija negalima).

Papildoma informacija:
Į kambario kainą įskaičiuota pusryčiai. Nuo 9val. iki 10.30val.
Birštone taikomas vietinės rinkliavos mokestis 2Eur./asm. už parą.
Svečių atvykimas į viešbutį nuo 15val.,išvykimas iki12val.   Atšaukti rezervaciją arba keisti rezervacijos datą galima likus 7 dienoms iki atvykimo. Viešbutis neturi galimybės priimti vaikų.                     

 

Gero ir romantiško poilsio!

“Sofijos rezidencija”
Jaunimo g. 6, Birštonas. Tel.+370-679-95381;
info@sofijosrezidencija.lt