Sofijos Rezidencija

Stepono Batoro kambarys

Visi kambariai įrengti laikantis aukščiausių standartų. Čia rasite plokščiaekranius televizorius ir daugiakanalę TV,nemokamą bevielio interneto prieigą,telefonus, kosmetinius veidrodžius bei plaukų džiovintuvus. Pageidaujant, administracija suteiks ir daugelį kitų kasdienio komforto priemonių.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Stepono Batoro valdymo laikotarpiu Birštonas sulaukė itin didelio dėmesio. Steponas Batoras rodė didelį susidomėjimą Birštone auginamai vienai iš didžiausių Lietuvoje karališkų žirgų bandai.Šio valdovo dėka Birštone ir jo apylinkėse apsigyveno nemažai vengrų. Net keturiasdešimt metų didžiojo kunigaikščio paskirtais Birštono laikytojais buvo garsieji vengrai karininkai Gabrielius ir Vladislovas Bekešai. Ypatingai graži vietovę, vaizdingas peizažas į šias vietas traukė ir kitus užsieniečius. ..

Steponas Batoras – Transilvanijos kunigaikštis, Lenkijos karalius (1575-1586 m.), Lietuvos didysis kunigaikštis (1576-1586 m.). Reformavo Abiejų Tautų Respublikos kariuomenę, sudarė taikos sutartį su Turkija ir Krymo chanatu. į  traukęs į Livonijos karą Lenkijos kariuomenę, atkovojo Rusijos užimtas LDK bei Livonijos teritorijas ir privertė rusus sudaryti taikos sutartį. Suvaidino svarbų vaidmenį pertvarkant Vilniaus jėzuitų kolegiją į Vilniaus universitetą.

Pastaba:

Šventiniam laikotarpiui nuo gruodžio 21d. iki 2021m. sausio 7d. taikoma priemoka 25Eur.
Birštone taikomas vietinės rinkliavos mokestis 1Eur./asm. už parą.
Svečių atvykimas į viešbutį nuo 14val.,išvykimas iki 12val.                                                                                                               Atšaukti rezervaciją arba keisti rezervacijos datą galima likus 7 dienoms iki atvykimo.                                                         Viešbutis neturi galimybės priimti vaikų.

Gero ir romantiško poilsio!

“Sofijos rezidencija”
Jaunimo g. 6, Birštonas. Tel.+370-679-95381
info@sofijosrezidencija.lt