Sofijos Rezidencija

Stepono Paco kambarys

Privalumai

  • TV
  • DVD
  • Wifi
  • Plaukų džiovintuvas
  • Kiti privalumai

Visi kambariai įrengti laikantis aukščiausių standartų. Čia rasite  plokščiaekranius televizorius ir daugiakanalę TV,nemokamą bevielio interneto prieigą,telefonus, kosmetinius veidrodžius bei plaukų džiovintuvus. Pageidaujant, administracija suteiks ir daugelį kitų kasdienio komforto priemonių.

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės vicekancleris, Prienų ir Birštono valdytojas, Birštono girios administratorius Steponas Pacas daug nusipelnė miestui ir jo apylinkėms. Jis energingai rūpinosi miesto augimu, stengėsi dėl žmonių gerovės, už ką Birštono gyventojai jį mylėjo ir gerbė. Kalbama, jog čia – Birštono giriose, Steponas Pacas ieškodavo ramybės nuo varginančių valstybės reikalų…

 

Pacai (Pacevičiai) – penkioliktojo amžiaus vidurio, devynioliktojo amžiaus pirmosios pusės Lietuvos bajorų ir didikų giminė. Svarbiausios valdos buvo Lydos, Gardino apskrityse. Pacai inirtingai kovojo dėl LDK savarankiškumo. Susilpnėjus Radvilų galiai, septynioliktojo amžiaus antrojoje pusėje jie tapo įtakingiausia LDK gimine po Sapiegų. Nuo šešioliktojo amžiaus pradžios iš Pacų giminės valdžioje buvo po vieną vicekanclerį, pakanclerį, LDK rūmų  maršalką, iždininką ir etmoną, aštuoni vaivados, dešimt kaštelionų, penki vyskupai.
 Pastaba:
Birštone taikomas vietinės rinkliavos mokestis 1Eur./asm. už parą.

Svečių atvykimas į viešbutį nuo 14val.,išvykimas iki 12val.

Šventiniam laikotarpiui nuo gruodžio 21d. iki 2021m. sausio 7d. taikoma priemoka 25Eur.

Atšaukti rezervaciją arba keisti rezervacijos datą galima likus 7 dienoms iki atvykimo.

Viešbutis neturi galimybės priimti vaikų.

Gero ir romantiško poilsio!

“Sofijos rezidencija”
Jaunimo g. 6, Birštonas. Tel.+370-679-95381;
info@sofijosrezidencija.lt