Sofijos Rezidencija

Pažinkite Birštoną!

birs

Romantiškas kurortas kiekvieno skoniui

Įsikūręs Nemuno kilpų regioniniame parke, Bištonas yra turininga laisvalaikio praleidimo vieta – net 17 draustinių, daug vertingų istorijos, kultūros ir gamtos objektų (Punios šilas ir piliakalnis, Prienų šilas ir kt.), didžiosios Nemuno kilpos, paslaptingai vingiuojančios visomis pasaulio kryptimis.

Aktyvaus poilsio mėgęjai čia atras puikias slidinėjimo, jodiėjimo galimybes, greta tradicinių vandens turizmo ir sporto pramogų ar bėgimo trasų, teniso, futbolo ir kt. aikštelių.

Visai greta – Pociūnų oro uostas, iš kurio kyla pramoginiai lėktuvai ir oro balionai, entuziastai užkariauja padangę sklandytuvais ar parašiutais.

Būtinai pasidomėkite kultūriniais renginiais – Birštono džiazo festivaliu, “Poezijos pavasariu”, šokių konkursu “Birštono ruduo” ir kitais: iš tiesų rasite ką nors savo pomėgiams ir skoniui.

Šalies džiazo mylėtojai žino, jog Birštono džiazo muzikos renginiai-ypatingi savo jaukumo aura.Birštono džiazo festivalis kas dveji metai į kurortą suvilioja Geros muzikos mylėtojus ir daug pripažintų muzikantų iš Lietuvos, Skandinavijos bei kitų Europos šalių. Nuostabi gamta ir kamerinė kurorto aplinka sukuria džiazo festivaliui ypatingą atmosferą.

Birštono džiazo festivaliai organizuojami nuo 1980m.Ši tarptautinį pasaulio klasės muzikos švenė kas dveji metai rengiama Birštono kultūros centre. Festivalis vyksta poriniais metais  kovo pabaigoje-balandžio pradžioje.

Jeigu smalsu sužinoti apie Birštoną kiek daugiau, nei žinojote lig šiol-Jūsų laukia Birštono istorijos ir sakralinis muziejus.

 
Birštone taikomas vietinės rinkliavos mokestis 1Eur./asm. už parą.
Tel.pasiteiravimui: +370 679 95381

Gero ir romantiško poilsio!

“Sofijos rezidencija”
Jaunimo g. 6, Birštonas. Tel.+370-679-95381;
info@sofijosrezidencija.lt