Sofijos Rezidencija

Naujienos

kalač

Viduramžių detektyvas – Istoriją kuriate Jūs

Ar noretumėte patirti daugiau? Įsijauskite! Sukūrėme Jums progą dalyvauti įvykiuose, o ne juos stebėti. Pasipuoškite tikrais viduarmžiškais kostiumais ir drauge su šaunia kompanija nusikelkite į XIV-ūjų amžių, turtingą Lietuvos didikų gyvenimo peripetijomis. Istorija “beveik” tikra, bet svarbiausia – intriguojanti! Asmeninės ambicijos, klasta ir meilė – visa tai naujame, visus viešbučio svečius įtraukiančiame žaidime.

Užsienyje populiarių vaidmenų žaidimą pavyzdžiu, sukūrėme tikrų tikriausią DETEKTYVĄ:  Jūsų laukia 28 autentiški viduramžių kostiumai, prabangi aplinka bei specialiai sukurtas detektyvo scenarijus. Kiekvienam Jūsų teks ypatingas vaidmuo: Barbora Radvilaite, Žygimantu Augustu ar Vytautu gali tapti kiekvienas. Žinodami tik trupinėlį bendros istorijos, Jūs visą vakarą ieškosite kraupaus nusikaltimo sumanytojo (o gal sumanytojos!?) ir ginsite nekaltuosius. Teks pasitelkti protą, žavesį, sumanumą ir nuovokumą, prisiminti sąmokslo ir išdavystės bei tvirtos draugystės ir diplomatinio susitarimo galią.

žinoma, nepaliksime Jūsų vienų – renginio vedėjas, metraštininkas, protinga ir paslaptinga asmenybė pagebės rasti siūlo galą bei nepaklysti klaidžiuose viduramžių didikų intrigų labirintuose. Užuominos slypi visur!

Nuoširdžiai dėkojame kostiumų dizainerei ir stilistei Ingai Kažeškienei už specialiai šiam projektui sukurtus kostiumus ir nuotaiką, perteiktą detalėse; taip pat “O-TRYS Teatrui” už gyvybingą idėjos palaikymą ir visiems, prisidėjusiems prie detektyvo sukūrimo. Patikėkit, tokiame renginyje Jūs dar nedalyvavote!

Dalyvius ir jų grupes registruojame tel. (8~319) 452 00.

Gero ir romantiško poilsio!

“Sofijos rezidencija”
Jaunimo g. 6, Birštonas.Tel.( 8-319)45200,+370- 679- 95391; info@sofijosrezidencija.lt