Barboros Radvilaitės Svajonė

Į pasiūlymą  įskaičiuota:

  • Viena nakvynė romantika alsuojančiame   kambaryje su baldakimu.
  • Gardūs pusryčiai Jūsų kambaryje arba restorane;
  • Vakarienė – pasipuošę autentiškais,viduramžių drabužiais ragausite išskirtinius patiekalus (viduramžių kumpį su keptais brendyje obuoliais,  spanguolių padažu, karališku desertu).
  • Atpalaiduojantys, stimuliuojantys, relaksaciniai   masažai dviems po 30min.( krėsle).
  • Chalatai,rankšluoščiai,higienos reikmenys.
  • Kambaryje išmanieji televizoriai,nemokamas bevielis internetas,TV televizija.

Kas nežinote Lietuvos Karalienės Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istorijos? Jie kaip įsimylėję vaikai blaškėsi meilės labirintais….

O Jūs? Ko laukiate Jūs?

Kiekviena akimirka pati tinkamiausia prisipažinti meilėje,skesti jausmuose, jausti šilumą ir meilę savo išrinktojo glėbyje…

Jūs visa tai galite pajusti ir dar labiau sutvirtinti meilę atvykę pas mus,žvakių šviesoje, skleidžiantis baldakimo užuolaidoms, šnabždant meilė žodžiams…..vakarieniaujant romantiškiausiame restorane, dėvint aukštuomenės rūbais,valgant ištaigingiausius patiekalus…..o vakarą užbaigti viens kito dėmesiu darant atpalaiduojančius masažus savo išrinktiesiems.

Gero ir romantiško poilsio!,

Prieinamumas
Pasirinktos datos Laisvos datos Užimtos datos Paskutinės datos
Pastaba: Birštone taikomas vietinės rinkliavos mokestis 2Eur./asm. už parą. Atšaukti rezervaciją arba keisti rezervacijos datą galima likus 7 dienoms iki atvykimo. Svečių atvykimas į viešbutį nuo 15val. išvykimas iki 12val. Prašome nepamiršti su savimi pasiimti šlepečių.
Kaina

€ 164 už pasiūymą